Nurkowanie ECN

Nasze marki

NASZE

MARKI

PRZESUWAMY GRANICE PRZYGODY!

Nasza historia jest prosta. Ponad 40 lat temu Emil Stahl postanowił wykorzystać swoje umiejętności i skonstruować lepszy, mocniejszy i bardziej wytrzymały plecak dostosowany do sportów wodnych. Tym, co go inspirowało i napędzało do działania była przygoda. Pracował w pocie czoła, aż stworzył najtrwalszy i najbardziej wszechstronny zestaw bagaży dla podróżników i miłośników sportów wodnych.
Przenieśmy się do teraźniejszości: firma Stahlsac nadal pozostaje wierna wizji swojego założyciela. W poszukiwaniu przygody nasi klienci odwiedzają najdalsze zakątki świata: ciepłe i chłodne, zimne i suche. Bez względu na to, gdzie się udają, potrzebny jest im plecak, który wytrzyma panujące tam warunki. Stahlsac oferuje najwyższej jakości plecaki i torby podróżne – od toreb na kółkach, przez torby siatkowe po całkowicie wodoodporną linię produktów opracowanych z myślą o poszukiwaczach przygód.
Słowo Stahlsac w języku niemieckim oznacza worek ze stali i do tego w istocie sprowadzają się nasze produkty. Zgodnie z naszą nazwą konstruujemy torby wytrzymałe niczym stal, dzięki którym nasi podróżnicy mogą DOTRZEĆ WSZĘDZIE.

KATEGORIE

×

Koszyk

Zaloguj się

Tabela rozmiarów