Nurkowanie ECN

Nasze marki

NASZE

MARKI

Exowear to nowa lekka, trzy warstwowa odzież z naturalną pływalnością, która zapewnia maksymalne ciepło i ochronę podczas każdej wyprawy.
ExoWear jest  nową najbardziej wszechstronną linią odzieży Bare. Zaprojektowany z myślą o przyjemnych i radosnych przygodach zarówno we wszystkich sportach wodnych jak również w innych sportach uprawianych na świeżym powietrzu: takich jak nurkowanie, spływy kajakowe i  pływanie na deskach, kajakach, jazda na motorze, rowerze , bieganiu i wielu innych!

Niezależnie od tego, czy nurkujesz, czy jeździsz na spływy kajakowe, czy pływasz na deskach, innowacyjna 3-warstwowa tkanina ExoWear chroni przed najtrudniejszymi wyzwaniami. Warstwa zewnętrzna, membrana i polar wewnętrzny cechują właściwości wodoodporne, wiatroodporne, oddychające, szybkoschnące, odprowadzające wilgoć i antybakteryjne.

Technologia OMNIRED ™, która wykorzystuje 13 termo-reaktywnych minerałów osadzonych w tkaninie skafandrów mokrych, Exowear i  akcesoriach neoprenowych. Minerały przekształcają emitowane ciepło organizmu w energię cieplną i odbijają je z powrotem do ciała, dzięki czemu Twój organizm może utrzymać optymalną temperaturę i uniknąć wychłodzenia w wodzie.

KATEGORIE

×

Koszyk

Zaloguj się

Tabela rozmiarów

Rozmiar2XS-XSS-ML-XL2XL-3XL
Rozmiar europejski 37-3839-4242-4445-48
Długość stopy w centymetrach2425-2627-2829-30