Nurkowanie ECN

AKTUALNOŚCI

Elegancko i praktycznie.

Tak można powiedzieć o komputerach Oceanic VEO 4.o

Dlaczego?

Przede wszystkim jest łatwy w obsłudze, a potrzebne, w czasie nurkowania wskazania są widoczne bez wielokrotnego klikania. Ponadto Oceanic chce, byśmy skupili się na podziwianiu podwodnego świata, wraków i wszelkich cudów natury. Dlatego tworzy i produkuje sprzęt niezawodny, nowoczesny, dostępny i łatwy w użyciu.

Veo4.0 Angled Yellow New 2 300x300

Patrząc i używając komputera nurkowego Oceanic Veo 4.0 zauważymy większy rozmiar cyfr i o aż 20% cieńszy profil obudowy. Te dwie cechy powodują, że czujemy się bardziej komfortowo. W Veo 4.0 został zainstalowany, opatentowany Dual AlgorytmTM. Posiada 4 tryby pracy i jest przygotowany na 3 gazy. Można dostosować mieszankę Nitrox, przełączać wspomniany wyżej algorytm, podświetlić wyświetlacz, czy włączyć alarmy.

Slimmer Img 2

Technologia Bluetooth również nie jest mu obca. Komputer łączy dowolne urządzenie mobilne z bezpłatną aplikacją DiverLog ( aplikacja jest dostępna w języku Polskim). Bez wychodzenia z domu, chyba, że na nurkowanie, możesz śledzić swoje nurkowania  i postępy. Możesz zarządzać i udostępniać wszystkie swoje dane nurkowe w podróży, przed i po nurkowaniu.

Przed wejściem do wody możesz zaplanować z poziomu DiverLog swoje nurkowanie np.; głębokość, ustawienia alarmów, ustawienie odpowiedniej mieszanki gazu oraz wiele innych ustawień.

Diverlog Img 2


Po świetnym nurkowaniu, po bezpiecznym wyjściu na powierzchnię, możemy za pomocą aplikacji od razu pobrać swoje nurkowanie na urządzenie mobilne. Wyświetlić najnowszy, jeszcze „ciepły” profil i informacje o nurkowaniu. Do tego można później dodać zdjęcia, opis i ustawić sobie to nurkowanie wg lokalizacji, głębokości, czy np. rodzaju nurkowania. Na koniec możesz poprosić swojego partnera o podpisanie w twoim smartfonie zapisanych informacji.

Bkg 2 1024x295

To oczywiście nie wszystko. Opatentowany Dual algorytm przez OceanicTM pozwala wybrać taki algorytm dekompresyjny, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom bez narażania bezpieczeństwa. Masz wybór pomiędzy DSAT lub Pelagic Z +.

Dual Algorithm

No i ciekawostka. Gdybyś chciał nurkować na wyżej położonych zbiornikach, to w zakresie wysokości 610 – 4200 m.n.p.m. komputer kalibruje się automatycznie.

Z danych technicznych:

  • Maksymalna głębokość 100 m
  • Żywotność baterii do 300 h (wymiana przez użytkownika)
  • Graficzny wskaźnik niskiego poziomu baterii
  • Pojemność pamięci (ilść nurkowań) 24
  • Cztery tryby działania: zegarek, minutnik, NORM (Powietrze i Nitrox) oraz FREE
  • Liczba gazów 3
  • Przesyłanie ustawień komputera  bezprzewodowo przez BLUETOOTH i aplikację  DIVERLOG+
  • Automatyczna aktualizacja oprogramowania
  • Nitrox: 21-100%
  • Gwarancja 24 miesiące

Więcej na: www.nurkowanie-ecn.pl

Materiał opracowany przez Magazyn nurkowy Perfect Diver 

 

 

 

Oceanic Veo 4.0
×

Koszyk

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera, aby być na bieżąco.

Zaloguj się

Tabela rozmiarów