Nurkowanie ECN

AKTUALNOŚCI

Dlaczego warto zainwestować w odzież Exowear Bare?

Moda na zdrowy styl życia jest coraz popularniejsza – z jednej strony dbamy o zbilansowaną dietę, z drugiej uprawiamy różne rodzaje sportu. Coraz więcej osób decyduje się także na rozpoczęcie przygody z nietypowymi aktywnościami sportowymi, takimi jak paralotniarstwo, skoki ze spadochronem, rafting, zorbing lub nurkowanie. Do ich uprawiania niezbędna jest specjalistyczna odzież.

Dlaczego warto zainwestować w profesjonalną odzież sportową?

Wydawać by się mogło, że inwestycja w strój sportowy jest zbędnym wydatkiem. Tymczasem jego zakup jest koniecznością. Dlaczego? Profesjonalna odzież sportowa powstaje z myślą o konkretnych aktywnościach, dlatego zapewnia komfort, ale również ochronę antybakteryjną, zabezpiecza przed otarciami i odparzeniami oraz odprowadza nadmiar wody. Współczesne stroje sportowe wykonane są z materiałów odpornych na rozciąganie, tarcie i dużą ilość potu. Ponadto gwarantują odpowiednią pracę mięśni, co minimalizuje ryzyko kontuzji i urazów. W przypadku sportów wodnych profesjonalna odzież chroni organizm przed nadmiernym wychłodzeniem oraz intensywnymi promieniami słonecznymi.

Zalety odzieży Exowear Bare

Nowoczesna odzież Exowear Bare nadaje się do uprawiania różnych rodzajów sportu – można w niej między innymi jeździć na rowerze i motorze, biegać, pływać kajakiem lub nurkować. Co ją wyróżnia spośród wielu innych? Jest lekka i cechuje się naturalną pływalnością. Powstała z 3-warstwowej tkaniny. Warstwa zewnętrzna, membrana i polar wewnętrzny – dzięki materiałom hydrofobowym, wiatroodpornym, oddychającym, szybkoschnącym, odprowadzającym wilgoć i antybakteryjnym – chronią przed najtrudniejszymi warunkami. Zawiera dodatkowe minerały, które pomagają utrzymać optymalną temperaturę i uniknąć wychłodzenia w wodzie.

 

odzież Exowear Bare
×

Koszyk

Zaloguj się

Tabela rozmiarów