Nurkowanie ECN

AKTUALNOŚCI

Technologia kryjąca się za suchymi skafandrami Bare.

Projektowanie
Projektowanie i późniejsze modelowanie produktów BARE jest dokonywane z wykorzystaniem zaawansowanych systemów Gerber. Projekty wykonywane są w Kanadzie przez nasz zespół projektantów a sam proces produkcyjny wykonywany jest w fabryce na Malcie. Obie filie naszej firmy wykorzystują tą samą platformę IT, dzięki czemu unikamy nawet najmniejszych błędów.
Bare to marka ekskluzywna
Aby zapewnić optymalną jakość produkcja suchych skafandrów jest wspierana przez wiele działów technicznych. Departamenty ds. jakości i inżynierii wspierają badania, rozwój i produkcję w celu osiągnięcia najwyższych standardów w branży. Sam Departament ds. Jakości składa się z Kierownika który prowadzi zespół trzech inspektorów.
Cięcie materiału
Przed rozpoczęciem cięcia materiału system jest szczegółowo ustawiany i sprawdzany przez odpowiednio przeszkolonych techników. Aby zapewnić optymalny rezultat wszystkie maszyny są regularnie kalibrowane
ECN – sprzedaż systemów nurkowych
Materiały
Wszystkie przychodzące materiały są poddawane oględzinom przez naszego eksperta ds. jakości za pomocą specjalnego wyposażenia zaprojektowanego dla tego celu. Wszystkie defekty / wady / dziury są oznaczane, a wadliwe obszary są wykrawane. Po zakończeniu procesu kontroli materiału rozpoczyna się wykrawanie elementów suchych skafandrów.
ECN – sprzedaż systemów nurkowych
Wykrawanie
Jednoczesne wykrawanie wielu paneli skafandrów jest przygotowane w specjalnym oprogramowaniu, a następnie przeniesione do kolejki wykrawacza Gerber.
ECN – sprzedaż systemów nurkowych
Operator wykrawacza wybiera materiał do wykrawania, ustawia wszystkie parametry dla wybranego rodzaju materiału. Wykrawanie odbywa się automatycznie. Zaletą automatycznego wykrawacza jest to, że jakość wykrawanych części jest niezwykle wysoka. Po wykrojeniu, wszystkie kawałki są ułożone razem i sortowane według rozmiaru. Aby uniknąć błędów podczas sortowania wyciętych elementów na górnym ekranie widzimy wskazówki jak należy sortować wykrojone panele.
ECN – sprzedaż systemów nurkowych
Kontrola chemicznych i mechanicznych połączeń
Zainwestowaliśmy w niezbędne wyposażenie aby zapewnić optymalną kontrolę wszystkich chemicznych i mechanicznych połączeń w naszych skafandrach suchych. Przykładem na rysunku jest miernik lepkości który mierzy lepkość kleju. Kleje, które są krytycznymi komponentami naszych produktów są mieszane przez jedną osobę w specjalnie przygotowanym do tego celu pomieszczeniu.
ECN – sprzedaż systemów nurkowych
Test szczelności
Każdy suchy skafander Bare zanim opuści fabrykę jest testowany pod kątem przecieków w bardzo rygorystycznych warunkach. Używane ciśnienie do przeprowadzenia testów szczelności, którym poddawane są skafandry należy do najwyższych w branży.
ECN – sprzedaż systemów nurkowych
Kontrola
Wszystkie procedury produkcyjne są rygorystycznie kontrolowane przez nasz personel produkcyjny i zespół ds. jakości.
ECN – sprzedaż systemów nurkowych
Technologia kryjąca się za suchymi skafandrami Bare.
×

Koszyk

Kobieta z zegarkiem do nurkowania Geo Air

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera, aby być na bieżąco.

Zaloguj się

Tabela rozmiarów