Nurkowanie ECN

AKTUALNOŚCI

Elegancko i praktycznie.

Tak można powiedzieć o komputerach Oceanic VEO 4.o

Dlaczego?

Przede wszystkim jest łatwy w obsłudze, a potrzebne, w czasie nurkowania wskazania są widoczne bez wielokrotnego klikania. Ponadto Oceanic chce, byśmy skupili się na podziwianiu podwodnego świata, wraków i wszelkich cudów natury. Dlatego tworzy i produkuje sprzęt niezawodny, nowoczesny, dostępny i łatwy w użyciu.

ECN – sprzedaż systemów nurkowych

Patrząc i używając komputera nurkowego Oceanic Veo 4.0 zauważymy większy rozmiar cyfr i o aż 20% cieńszy profil obudowy. Te dwie cechy powodują, że czujemy się bardziej komfortowo. W Veo 4.0 został zainstalowany, opatentowany Dual AlgorytmTM. Posiada 4 tryby pracy i jest przygotowany na 3 gazy. Można dostosować mieszankę Nitrox, przełączać wspomniany wyżej algorytm, podświetlić wyświetlacz, czy włączyć alarmy.

ECN – sprzedaż systemów nurkowych

Technologia Bluetooth również nie jest mu obca. Komputer łączy dowolne urządzenie mobilne z bezpłatną aplikacją DiverLog ( aplikacja jest dostępna w języku Polskim). Bez wychodzenia z domu, chyba, że na nurkowanie, możesz śledzić swoje nurkowania  i postępy. Możesz zarządzać i udostępniać wszystkie swoje dane nurkowe w podróży, przed i po nurkowaniu.

Przed wejściem do wody możesz zaplanować z poziomu DiverLog swoje nurkowanie np.; głębokość, ustawienia alarmów, ustawienie odpowiedniej mieszanki gazu oraz wiele innych ustawień.

ECN – sprzedaż systemów nurkowych


Po świetnym nurkowaniu, po bezpiecznym wyjściu na powierzchnię, możemy za pomocą aplikacji od razu pobrać swoje nurkowanie na urządzenie mobilne. Wyświetlić najnowszy, jeszcze „ciepły” profil i informacje o nurkowaniu. Do tego można później dodać zdjęcia, opis i ustawić sobie to nurkowanie wg lokalizacji, głębokości, czy np. rodzaju nurkowania. Na koniec możesz poprosić swojego partnera o podpisanie w twoim smartfonie zapisanych informacji.

ECN – sprzedaż systemów nurkowych

To oczywiście nie wszystko. Opatentowany Dual algorytm przez OceanicTM pozwala wybrać taki algorytm dekompresyjny, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom bez narażania bezpieczeństwa. Masz wybór pomiędzy DSAT lub Pelagic Z +.

ECN – sprzedaż systemów nurkowych

No i ciekawostka. Gdybyś chciał nurkować na wyżej położonych zbiornikach, to w zakresie wysokości 610 – 4200 m.n.p.m. komputer kalibruje się automatycznie.

Z danych technicznych:

  • Maksymalna głębokość 100 m
  • Żywotność baterii do 300 h (wymiana przez użytkownika)
  • Graficzny wskaźnik niskiego poziomu baterii
  • Pojemność pamięci (ilść nurkowań) 24
  • Cztery tryby działania: zegarek, minutnik, NORM (Powietrze i Nitrox) oraz FREE
  • Liczba gazów 3
  • Przesyłanie ustawień komputera  bezprzewodowo przez BLUETOOTH i aplikację  DIVERLOG+
  • Automatyczna aktualizacja oprogramowania
  • Nitrox: 21-100%
  • Gwarancja 24 miesiące

Więcej na: www.nurkowanie-ecn.pl

Materiał opracowany przez Magazyn nurkowy Perfect Diver 

 

 

 

Oceanic Veo 4.0
×

Koszyk

Kobieta z zegarkiem do nurkowania Geo Air

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera, aby być na bieżąco.

Zaloguj się

Tabela rozmiarów