Nurkowanie ECN

AKTUALNOŚCI

Dlaczego warto zainwestować w odzież Exowear Bare?

Moda na zdrowy styl życia jest coraz popularniejsza – z jednej strony dbamy o zbilansowaną dietę, z drugiej uprawiamy różne rodzaje sportu. Coraz więcej osób decyduje się także na rozpoczęcie przygody z nietypowymi aktywnościami sportowymi, takimi jak paralotniarstwo, skoki ze spadochronem, rafting, zorbing lub nurkowanie. Do ich uprawiania niezbędna jest specjalistyczna odzież.

Dlaczego warto zainwestować w profesjonalną odzież sportową?

Wydawać by się mogło, że inwestycja w strój sportowy jest zbędnym wydatkiem. Tymczasem jego zakup jest koniecznością. Dlaczego? Profesjonalna odzież sportowa powstaje z myślą o konkretnych aktywnościach, dlatego zapewnia komfort, ale również ochronę antybakteryjną, zabezpiecza przed otarciami i odparzeniami oraz odprowadza nadmiar wody. Współczesne stroje sportowe wykonane są z materiałów odpornych na rozciąganie, tarcie i dużą ilość potu. Ponadto gwarantują odpowiednią pracę mięśni, co minimalizuje ryzyko kontuzji i urazów. W przypadku sportów wodnych profesjonalna odzież chroni organizm przed nadmiernym wychłodzeniem oraz intensywnymi promieniami słonecznymi.

Zalety odzieży Exowear Bare z technologią OMNIRED ™

Nowoczesna odzież Exowear Bare nadaje się do uprawiania różnych rodzajów sportu – można w niej między innymi jeździć na rowerze i motorze, biegać, pływać kajakiem lub nurkować. Co ją wyróżnia spośród wielu innych? Jest lekka i cechuje się naturalną pływalnością. Powstała z 3-warstwowej tkaniny. Warstwa zewnętrzna, membrana i polar wewnętrzny – dzięki materiałom hydrofobowym, wiatroodpornym, oddychającym, szybkoschnącym, odprowadzającym wilgoć i antybakteryjnym – chronią przed najtrudniejszymi warunkami. Zawiera dodatkowe minerały, które pomagają utrzymać optymalną temperaturę i uniknąć wychłodzenia w wodzie.

CO SPRAWIA, ŻE TECHNOLOGIA OMNIRED ™ JEST TAK NIEZWYKŁA?

Czy wiesz, że kiedy ciepło ucieka z organizmu grozi Ci utrata ponad 60 procent energii, która chroni Twój organizm przed wychłodzeniem? Firma BARE zrozumiała ten problem… i stworzyła rozwiązanie. OMNIRED ™ wykorzystuje 13 termo-reaktywnych minerałów osadzonych w tkaninie skafandrów mokrych, Exowear i  akcesoriach neoprenowych. Minerały przekształcają emitowane ciepło organizmu w energię cieplną i odbijają je z powrotem do ciała, dzięki czemu Twój organizm może utrzymać optymalną temperaturę i uniknąć wychłodzenia w wodzie. W surowych testach naukowych udowodniono, że proces ten jest bardziej efektywny niż podobne technologie. OMNIRED ™ został przetestowany w laboratorium i udowodniono, że zapewnia najlepszą ochronę termiczną dostępną w branży nurkowej.

Więcej ciepła

Ustaw termostat tak, jak lubisz. Układ krążenia jest również regulatorem ogrzewania i chłodzenia organizmu. Optymalizując przepływ krwi, technologia OMNIRED ™ ułatwia organizmowi utrzymanie idealnej temperatury, pozwalając Ci unikać wychłodzenia i nurkować dłużej.

CHARAKTERYSTYKA OMNIRED ™

  • Hydrofobowy o właściwościach szybkoschnących
  • Przeciwdrobnoustrojowy dla ochrony przed bakteriami i nieprzyjemnymi zapachami
  • Udowodniono, że zapewnia lepszą ochronę termiczną niż podobna technologia.
  • Dostępny w różnych kolorach w postaci kombinezonów, odzieży funkcjonalnej, warstw podstawowych i dodatków
  • Lepsze krążenie – OMNIRED ™ zwiększa przepływ krwi do tkanek organizmu, podnosząc poziom tlenu, podwyższając temperaturę i poprawiając wytrzymałość.
odzież Exowear Bare
×

Koszyk

Kobieta z zegarkiem do nurkowania Geo Air

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera, aby być na bieżąco.

Zaloguj się

Tabela rozmiarów