BOX

0

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies, aby działać jeszcze lepiej. rozumiem

Siła.Styl.Życie

Czy skafander może ratować życie? Może… jeśli jest to skafander Limited Edition.

Kiedy zaczęliśmy pracować nad stworzeniem nowego skafandra dla kobiet, projekt nabrał dużo większego znaczenia niż kiedykolwiek przypuszczaliśmy. 

Nasz zespół projektantek wyszedł naprzeciw jeszcze większej liczbie kobiet, pytając je czego oczekują od skafandrów mokrych.

Jaka była ich odpowiedź? Kobiety potrzebują skafandra, który jest świetnie dopasowany, nie krępuje ruchów, utrzymuje ciepło, nadaje się do różnych sportów, jest eleganckki i podkreśla kobiece kształty. W rezultacie możemy zaprezentować stylowy i wszechstronny skafander, który sprawia, że kobiety czują się pewnie w wodzie. Nie chcieliśmy jednak, aby skafander Limited Edition stał się „po prostu kolejnym skafandrem”. Chcieliśmy nadać mu wyjątkowe znaczenie… dlatego daliśmy mu siłę wspierania tych, którzy walczą o życie.

BARE Sports przekazuje część zysku z globalnej sprzedaży każdego skafandra Limited Edition dla National Breast Cancer Foundation, Inc. [Narodowa Fundacja na rzecz Walki z Rakiem Piersi – NBCF]. Dlatego za każdym razem, kiedy zakładasz skafander Limited Edition zapewniasz ochronę nie tylko sobie… Osoby na całym świecie otrzymują wsparcie i komfort, którego potrzebują w tak trudnym dla nich czasie.

DLACZEGO TO ROBIMY? PONIEWAŻ…

 • U jednej na osiem badanych kobiet wykrywa się raka piersi
 • Rak piersi jest najczęściej występującym rodzajem raka u kobiet i jest drugą wiodącą przyczyną zgonów wśród kobiet
 • Każdy człowiek rodzi się z tkanką piersiową, dlatego rak piersi może wystąpić też u mężczyzn, choć zdarza się to rzadko
 • Dzięki wczesnej diagnozie i leczeniu większość ludzi powraca do normalnego życia.
 • Zapewne każdy z nas w jakimś stopniu zetknął się z rakiem piersi. U członka rodziny, znajomej osoby czy współpracownika.

O FUNDACJI NBCF

Wybraliśmy Fundację NBCF, Inc. ze względu na ich wszechstronność. Działają nie tylko na rzecz opracowania skutecznego leku, ale także pomagają tym, którzy najbardziej tego potrzebują. Ich misją jest niesienie pomocy i inspirującej nadziei dla osób zmagających się z rakiem piersi poprzez wczesną diagnozę, edukację oraz wsparcie. Niektóre z ich programów to:

 • plan wczesnego wykrywania: ma na celu zachęcić kobiety do proaktywnych działań zdrowotnych poprzez planowanie rutynowego samobadania piersi, klinicznego badania piersi oraz mammografii. 
 • pokonać szok: zbiór informacji przydatnych osobom zmagającym się z rakiem piersi.
 • narodowy program mammografii: fundacja jest partnerem placówek medycznych, które oferują darmowe badania diagnostyczne piersi oraz mammografię dla kobiet w trudnej sytuacji.
 • program wsparcia dla pacjentów: program, który pomaga pacjentom pokonać przeszkody związane z kosztami, strachem oraz nierzetelnymi informacjami dotyczącymi raka piersi.
 • edukacja na temat zdrowych piersi: zapewnia edukację dla kobiet odnośnie raka piersi oraz wczesnego wykrywania poprzez inicjatywy społecznościowe.
 • badania dotyczące raka piersi: ponieważ wsparcie i edukacja mają swoje limity, fundacja współpracuje także z jednymi z najlepszych naukowców na świecie zajmujących się rakiem piersi.                      
 •  fundusze przekazywane są do różnych centrów i klinik, takich jak MD Anderson Cancer Center, Cleveland Clinic, czy Worldwide Innovative Networking.    

Tak więc, czy skafander może ratować życie? Jeśli nie Twoje, to może kogoś innego. Spraw sobie skafander  Limited Edition już dziś, a będziesz się czuła jak superbohaterka za każdym razem, kiedy ją założysz. My właśnie tak się czujemy.

< wróć do listy aktualności
dodano 06 May 2016